5.0SMDJ28A-T7
מק"ט מוצר של DigiKey
18-5.0SMDJ28A-T7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-5.0SMDJ28A-T7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-5.0SMDJ28A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ28A-T7
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.4V מלחץ110A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ28A-T7 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
110A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
כן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
31.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V