5.0SMDJ33AS
מק"ט מוצר של DigiKey
5.0SMDJ33ASTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5.0SMDJ33ASCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5.0SMDJ33ASDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ33AS
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ93.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
93.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
כן
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V