5KP18A-HRA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
29.2V מלחץ 174.7A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP18A-HRA
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP18A-HRA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP18A-HRA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
174.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V