60R050XPR
מק"ט מוצר של DigiKey
F1989CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F1989TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
60R050XPR
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 500MA RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 500 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
4 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
500 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.17 Ohms
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
קוטר 0.311‏ אינץ' x‏ עומק 0.122‏ אינץ' (7.90‏ מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.539‏ אינץ' (13.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
זרם - מקס'
40 A