8.0SMDJ60CA
מק"ט מוצר של DigiKey
8.0SMDJ60CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
8.0SMDJ60CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
8.0SMDJ60CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8.0SMDJ60CA
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
תיאור מפורט
96.8V מלחץ82.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
82.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
8000W (8kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V