AK10-380C-Y-12
מק"ט מוצר של DigiKey
18-AK10-380C-Y-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK10-380C-Y-12
תיאור
TVS DIODE 380VWM 520VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
520V מלחץ10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
520V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
pF‏2000‏ ב-MHz‏1‏ (מקס')
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
380V
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, כיפוף בזווית ישרה ‏(24.15 מ"מ מרכז)‏
מתח - פריצה (מינ')
401V