AK3-058C-Y
מק"ט מוצר של DigiKey
18-AK3-058C-Y-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK3-058C-Y
תיאור
TVS DIODE 58VWM 110VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
110V מלחץ3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ תדר
6000pF ב-10kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, כיפוף בזווית ישרה ‏(24.15 מ"מ מרכז)‏
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
64V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
110V