AK3-076C-Y-12
מק"ט מוצר של DigiKey
18-AK3-076C-Y-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AK3-076C-Y-12
תיאור
TVS DIODE 76VWM 140VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
140V מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
140V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
6pF ב-10kHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
76V
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, כיפוף בזווית ישרה ‏(24.15 מ"מ מרכז)‏
מתח - פריצה (מינ')
85V