AQ12CANA-02HTG
מק"ט מוצר של DigiKey
18-AQ12CANA-02HTGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-AQ12CANA-02HTGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-AQ12CANA-02HTGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AQ12CANA-02HTG
תיאור
TVS DIODE 12VWM 26.5VC SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26.5V (טיפוסי) מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
קיבוליות @ תדר
28pF ב-1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
13V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26.5V (טיפוסי)