AQ15-01FTG
מק"ט מוצר של DigiKey
F10388TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10388CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10388DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AQ15-01FTG
תיאור
TVS DIODE 15VWM 30VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
CAN
סדרה
קיבוליות @ תדר
100pF ב-1MHz (מקס')
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
30V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
450W