ASMDC300F/24-2
מק"ט מוצר של DigiKey
F9962TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F9962CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F9962DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASMDC300F/24-2
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 3A 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 3 A Ih הרכבה משטחית 2-SMD
קטגוריה
זמן עד לניתוק
5 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
15 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
72 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
24V
מארז‏ / תיבה
2-SMD
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גודל / מידה
אורך 0.295‏ אינץ' x‏ רוחב 0.201‏ אינץ' (7.50 מ"מ x‏ 5.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
עובי (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.71‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A