FEMTOASMDC010F/15-2
מק"ט מוצר של DigiKey
F9954TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F9954CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F9954DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FEMTOASMDC010F/15-2
תיאור
PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 15V 100 mA Ih הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
2 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
14 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
ערכים נקובים
AEC-Q200
מתח - מקס'
15V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
זרם - ניתוק (It)
300 mA
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.032‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
זרם - מקס'
10 A