JLLS040.TXP
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-JLLS040.TXP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
JLLS040.TXP
תיאור
FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40A 600VAC AC 300VDC נתיך DC מחסנית הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
300VDC
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL, UR
סוג ההרכבה
הרכבה בברגים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 20kA DC
דירוג זרם (אמפר)
40A
גודל / מידה
קוטר 0.994‏ אינץ' x‏ אורך 1.562‏ אינץ' (39.70‏ מ"מ x‏ 20.60‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
600VAC