LMIN030.V
מק"ט מוצר של DigiKey
LMIN030.V-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LMIN030.V
תיאור
FUSE AUTO 30A 32VAC 32VDC BLADE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 A 32 V AC 32 V נתיך DC לרכב מחייב מחזק להב, זעיר (פרופיל נמוך)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LMIN030.V דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - AC
32 V