LTKAK3-066C זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 866
גיליון נתונים
120V מלחץ 500A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית לשונית SMTO-218
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LTKAK3-066C
מק"ט מוצר של DigiKey
LTKAK3-066C-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTKAK3-066C
תיאור
TVS DIODE 66VWM 120V SMTO218 TAB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
120V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
500A
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
6000pF ב-10kHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
66V
מארז‏ / תיבה
SMDלא סטנדרטי
מתח - פריצה (מינ')
72V