MINIASMDC030F-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MINIASMDC030F-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MINIASMDC030F-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MINIASMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MINIASMDC030F-2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 300 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
200 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.75 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
פולימרי
הרשאה
AEC-Q200
מתח - מקס'
30V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
300 mA
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי), קעור
זרם - ניתוק (It)
600 mA
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A