MINIASMDC150F/16-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MINIASMDC150F/16-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MINIASMDC150F/16-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MINIASMDC150F/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MINIASMDC150F/16-2
תיאור
PTC RESET FUSE 16V 1.5A 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 16V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
500 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
110 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
16V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
זרם - ניתוק (It)
2.8 A
גודל / מידה
אורך 0.181‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.60 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A