MINISMDC125F/16-2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 16V 1.25A 1812 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 16V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 400 ms |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 50 mOhms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 140 mOhms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פולימרי | מארז / תיבה 1812 (4532 מטרי), קעור |
מתח - מקס' 16V | גודל / מידה אורך 0.181 אינץ' x רוחב 0.128 אינץ' (4.60 מ"מ x 3.24 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 1.25 A | עובי (מרבי) 0.019 אינץ' (0.48 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 2.5 A | סוכנות הרשאות CSA, TUV, UL |
זרם - מקס' 100 A |