MINISMDC125F-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MINISMDC125F-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MINISMDC125F-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MINISMDC125F-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MINISMDC125F-2
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
400 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
50 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
140 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
0.019‏ אינץ' (0.48‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
זרם - מקס'
100 A