NANOASMDCH050F/24-2
מק"ט מוצר של DigiKey
18-NANOASMDCH050F/24-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-NANOASMDCH050F/24-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NANOASMDCH050F/24-2
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 500MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 500 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
200 mOhms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.6 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
24V
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.062‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.58‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
עובי (מרבי)
0.045‏ אינץ' (1.14‏ מ"מ)
זרם - מקס'
20 A