NANOSMDC010F-2
מק"ט מוצר של DigiKey
NANOSMDC010F-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NANOSMDC010F-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NANOSMDC010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NANOSMDC010F-2
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זרם - ניתוק (It)
250 mA
זרם - מקס'
10 A
סדרה
זמן עד לניתוק
1 s
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.59‏ מ"מ)
מתח - מקס'
60V
עובי (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA