NANOSMDCH030F/24-02
מק"ט מוצר של DigiKey
F10984TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10984CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10984DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NANOSMDCH030F/24-02
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 300MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 300 mA Ih הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
500 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.95 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - מקס'
24V
גודל / מידה
אורך 0.134‏ אינץ' x‏ רוחב 0.071‏ אינץ' (3.40 מ"מ x‏ 1.80‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
300 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
820 mA
סוכנות הרשאות
UL
זרם - מקס'
10 A