PSR031FS0250Z
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-PSR031FS0250Z-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSR031FS0250Z
תיאור
FUSE SQUARE 250A 700VAC/600VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250A 700VAC AC 600VDC נתיך DC מרובע הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
600VDC
יצרן
Littelfuse Inc.
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
יישומים
מוליכים למחצה
אריזה
בתפזורת
סוכנות הרשאות
CCC, CE, cURus, UL
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג ההרכבה
הרכבה בברגים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 150kA DC
סוג נתיך
מרובע
גודל / מידה
אורך 1.969 אינץ' ‏x‏ רוחב 2.028 אינץ'‏ x‏ גובה 2.264 אינץ'‏ (50.00‏ מ"מ x‏ 51.50‏ מ"מ x‏ 57.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
250A
I²t התכה
3789.0
מתח נקוב - AC
700VAC