Q6012NH5TP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 2,220
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 3,930
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 378
קיים במלאי: 97
קיים במלאי: 680
קיים במלאי: 437
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 12 A הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-263
Q6012NH5TP
מק"ט מוצר של DigiKey
Q6012NH5TP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q6012NH5TP
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
50 mA
אריזה
צינור
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
12 A
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
110A, 120A