Q6016LH6TP
מק"ט מוצר של DigiKey
F7288-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q6016LH6TP
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 16 A חור מעבר TO‏-220 לשונית מבודדת
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
80 mA
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
70 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
TO-220-3 לשונית מבודדת
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
TO‏-220 לשונית מבודדת
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
167A, 200A