QJ8012LH4TP
מק"ט מוצר של DigiKey
QJ8012LH4TP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QJ8012LH4TP
תיאור
TRIAC ALTERNSTR 800V 12A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 800 V 12 A חור מעבר TO-220AB-L
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
110A, 120A
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
35 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
40 mA
אריזה
צינור
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופסק
800 V
מארז‏ / תיבה
TO-220-3 לשונית מבודדת
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
12 A
מארז ההתקן של הספק
TO-220AB-L
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V