QV6016NH2TP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 162
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 16 A הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-263
QV6016NH2TP
מק"ט מוצר של DigiKey
18-QV6016NH2TP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QV6016NH2TP
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
167A, 200A
יצרן
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
10 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
15 mA
אריזה
צינור
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V