RUEF300K-2
מק"ט מוצר של DigiKey
RUEF300K-2HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RUEF300K-2HFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RUEF300K-2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
10.8 s
יצרן
Littelfuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.710‏ אינץ' (18.03‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
ריווח מוליכים
0.199‏ אינץ' (5.05‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A