RUEF300K-AP | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | RUEF300K-APCT-ND - סרט חתוך (CT) RUEF300K-APTB-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 10.8 s |
יצרן Littelfuse Inc. | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 20 mOhms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 80 mOhms |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה חור מעבר |
סוג פולימרי | מארז / תיבה רדיאלי, דיסק |
מתח - מקס' 30V | גודל / מידה אורך 0.449 אינץ' x רוחב 0.118 אינץ' (11.40 מ"מ x 3.00 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 3 A | גובה - מקובע (מרבי) 0.650 אינץ' (16.50 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 6 A | ריווח מוליכים 0.199 אינץ' (5.05 מ"מ) |
זרם - מקס' 100 A | סוכנות הרשאות CQC, CSA, TUV, UL |