RUEF300K-AP
מק"ט מוצר של DigiKey
RUEF300K-APCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RUEF300K-APTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RUEF300K-AP
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.650‏ אינץ' (16.50‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
זרם - מקס'
100 A