RUEF300U-2
מק"ט מוצר של DigiKey
18-RUEF300U-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-RUEF300U-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RUEF300U-2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.650‏ אינץ' (16.50‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
זרם - מקס'
100 A