SLD15U-017-B
מק"ט מוצר של DigiKey
SLD15U-017-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLD15U-017-B
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ209A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SLD15U-017-B דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
209A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V