SLD48-018-B
מק"ט מוצר של DigiKey
SLD48-018-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLD48-018-B
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC P600
תיאור מפורט
77.4V מלחץ65.9A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
65.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V