SMA6L7.5A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA6L7.5A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6L7.5A
תיאור
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO221AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.9V מלחץ46.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-221AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMA6L7.5A דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.9V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
46.6A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.5V
מארז‏ / תיבה
DO-221AC‏, SMA מוליכים שטוחים
מתח - פריצה (מינ')
8.33V