SMAJ13CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ13CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ13CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ13CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ13CA
תיאור
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
21.5V מלחץ18.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ13CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
21.5V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
18.6A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
13V
מתח - פריצה (מינ')
14.4V