SMAJ22CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ22CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ22CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ22CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ22CA
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5V מלחץ11.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ22CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.3A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מתח - פריצה (מינ')
24.4V