SMBJ15CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ15CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ15CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ15CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ15CA
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ24.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
24.6A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V