SMBJ180A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ180ALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ180ALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ180ALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ180A
תיאור
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
292V מלחץ2.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ180A דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
292V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.1A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
180V
מתח - פריצה (מינ')
201V