SMCJ43CA-E
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMCJ43CA-ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMCJ43CA-ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMCJ43CA-EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ43CA-E
תיאור
TVS 1.5KW 43V 5%BI DO-214AB TR13
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
69.4V מלחץ21.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
69.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
21.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מתח - פריצה (מינ')
47.8V