SMCJ54CA-HRAT7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 38,223
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 28
דומים
87.1V מלחץ 17.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMCJ54CA-HRAT7
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ54CA-HRAT7-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ54CA-HRAT7
תיאור
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
87.1V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.3A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מתח - פריצה (מינ')
60V