SMCJ60A-HRAT7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Microchip Technology
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
דומים
קיים במלאי: 486
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 500
96.8V מלחץ 15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMCJ60A-HRAT7
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ60A-HRAT7-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ60A-HRAT7
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V