SMDJ15A-T7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 24.4V מלחץ123A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMCJ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMDJ15A-T7 דגמים |
קטגוריה | מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 24.4V |
יצרן | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 123A |
סדרה | הספק - מתקף שיא 3000W (3kW) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 16.7V | מארז ההתקן של הספק |