SMDJ15A-T7
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMDJ15A-T7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMDJ15A-T7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMDJ15A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMDJ15A-T7
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ123A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
מודלים EDA/CAD
SMDJ15A-T7 דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
123A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V