SMDJ30CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMDJ30CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMDJ30CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMDJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMDJ30CA
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ62A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMDJ30CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
62A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
33.3V