SMDJ60A-T7
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMDJ60A-T7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMDJ60A-T7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMDJ60A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMDJ60A-T7
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
96.8V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMDJ60A-T7 דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
66.7V