SMF4L51A
מק"ט מוצר של DigiKey
F7490TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F7490CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F7490DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF4L51A
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82.4V מלחץ4.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.9A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מתח - פריצה (מינ')
56.7V