SP33R6-04UTG
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SP33R6-04UTGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SP33R6-04UTGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SP33R6-04UTGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SP33R6-04UTG
תיאור
TVS DIODE 300VWMWM 3.3VC 10UDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3V (טיפוסי) מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎10-µDFN (2.5×1)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SP33R6-04UTG דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
3.3V (טיפוסי)
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
USB
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
0.2pF ב-3GHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
ערוצים דו-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
300mV (מקס')
מארז‏ / תיבה
10-UFDFN
מתח - פריצה (מינ')
600mV