SPHV24-01ETG
מק"ט מוצר של DigiKey
F6510TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6510CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6510DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPHV24-01ETG
תיאור
TVS DIODE 24VWM 50VC SOD882
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50V מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-882
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
32pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
50V