SRP1-CBAZH-050NW-N
מק"ט מוצר של DigiKey
5666-SRP1-CBAZH-050NW-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CBAZH-050NW-N
תיאור
SRP1-CB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A)
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC
סדרה
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
אריזה
בתפזורת
זרם עומס
50 A
סטטוס החלק
פעיל
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6.3 mOhms
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ממסר
ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C