SRP1-CBDZL-010NF-N
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SRP1-CBDZL-010NF-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1-CBDZL-010NF-N
תיאור
SRP1-CBF
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
24 V ~ 240 V
זרם עומס
10 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6.3 mOhms
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C